skip to Main Content

Başvuru Şartları

Sayın ilgili,

Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği mali işbirliği ile finanse edilen, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen, Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından uygulanan Gümüşhane Geleneksel ve Organik Ürünler İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) Projesi kapsamında ön başvuruların kabul edilmesine başlanmıştır.

İŞGEM bünyesinde, girişimcilere ve KOBİ’lere sunulması planlanan hizmetler, destekler ve KOSGEB tarafından sağlanan teşvik imkanlarıyla, yeni girişimcilere ve mevcut firmalara kapılarını açmaya hazırlanan İŞGEM için ön başvuru sürecini takiben, seçilen başvuru sahiplerine ücretsiz danışmanlık ve eğitim hizmetleri verilecektir.

İŞGEM bünyesinde kiracı olarak yer almak isteyen şahıs veya şirketlerin aşağıda yer alan linke tıklayarak ön başvuru formunu doldurması ve elektronik ortamda teslim etmeleri yeterli olacaktır. Yapılacak değerlendirmenin ardından başvuru sahiplerine süreç ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

Başvuruların kabul edilmesinde sektörel ya da teknik anlamda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. İŞGEM bünyesinde faaliyet gösterecek girişimcilerin/şirketlerin tespit edilmesi amacı ile kabul edilecek olan ön başvuru formları girişimcilik fikri olan ve bu fikri hayata geçirmek tüm isteyen herkese açıktır.

Gümüşhane İŞGEM Projesi ve süreç ile ilgili sorularınız için:
Tel: 0456 611 10 10

Adres: Harmancık Köyü Merkez Mevki No:114/1 Torul/GÜMÜŞHANE

Başvuru Formu

Back To Top